Kapat

Teslimat ve İade


Sorunlu Ürün ile Karşılaşırsanız 

Arçelik küçük ev aletlerinde ve elektrikli süpürgenizde bir sorun yaşarsanız, şimdi çözümü evinizde bulacaksınız. Arçelik Müşteri Hizmetlerini Arayın 0850 210 0 888’i, servis uzmanlarımız evinize gelsin, rahatınız bozulmadan probleminiz Çözüm bulsun

Üstelik garanti kapsamındaki küçük ev aletleri ve süpürgelerde evlere servis hizmetimiz ücretsiz. 

Teslimat

Beyazeşya Ankastre Klima ve Elektronik siparişlerinde ürünler Arçelik anlaşmalı Borusan lojistik firması ile adresinize en yakın Arçelik yetkili servisine teslim edilir. Servis ürünleri aldıktan sonra sipariş verilen kişiyi arayarak randevu alır müşterinin müsait olduğu saat veya tarihte ürünleri belirtilen adrese getirip ücretsiz kurulumunu yapmaktadır. Tüm bu süreçler HAZEL TİCARET güvencesi altındadır.ve Bu sureç 7-12 iş günü İçerisinde gerçekleşmektedir .

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

MADDE 5- CAYMA HAKKI 

Not : Cayma hakkının kullanılması için ürünün orjinal kutusu olması ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır.Kesinlikle Kutusu Açılmış Etiketi yırtılmış ve Kullanılmış ürünler İade edilemez.

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır. 

Anbalajı açılmış ürünler kullanılmış ürünler kesinlikle iade alınmaz .

MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER 

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.