Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Arçelik8
Fiyat (TL)
-

ANKASTRE

ANKASTRE

Ankastre

İhtiyacınızı karşılamasının yanında, evinize şıklık katacak ve alandan tasarruf etmenizi sağlayacak bir çözüm arıyorsanız ankastre ürünler size yardım edebilir! Yukarıda bulunan Ankastre alt kategorilerinden ihtiyacınız olanı seçtikten sonra ankastre fiyatları, ankastre modelleri ve ürünlerin teknik, teknolojik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca karar vermekte zorlandığınız durumda, ürünleri karşılaştırma seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Çoğu kişinin duyduğu bir kavram olsa da öncelikle “Ankastre nedir?” sorusunun cevabını verelim. Ankastre, ürünün yerleştirildiği alanla entegre olması olarak açıklanabilir. Oluşturulan özel bölüme, çıkıntı olmayacak şekilde yerleştirilen ankastre ürünler, bulundukları alana şıklık katar. Genellikle ankastre mutfak kavramına daha aşina olsak da çamaşır makinesi ve kurutmalı çamaşır makinesi ile ankastre banyo oluşturmak da mümkün. Eğer evinizi ankastre ürünlerin birleşimi sayesinde oluşan bir ankastre set ile daha şık ve kullanışlı kılmak istiyorsanız, “Ankastre set fiyatları en ucuz nerede?” diye merak ediyorsanız hemen Kampanyalar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Mutfağınızda bütünlük sağlamak ve şık bir dekorasyon yapmak için ankastre fırın ve ankastre mikrodalga fırınlar size yardımcı olacak olan diğer detaylar. Farklı tasarım, renk, boyut, kapasite ve teknolojik özellik seçenekleri sunan bu ürünler, mutfaktaki alanınıza ve ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyor. Mutfağınıza ankastre fırın yerleştirmek için özel bir alan oluşturulmamışsa ankastre dolabısayesinde bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Üstelik şık ankastre sıcak tutma çekmecesi sayesinde hazırladığınız yemekleri sıcak tutma imkânınız da var!

Ocaksız bir mutfak düşünülemez ama mutfağınızı nasıl bir ocakla buluşturacağınız tamamen sizin zevkinize ve ihtiyaçlarınıza kalmış. Ankastre ocak seçenekleri; yakıt tipi bakımından gazlı ve elektrikli olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bazı ankastre ocak modelleri ise hem gazlı hem de elektrikli pişirme alanlarını buluşturuyor. Yüzey tasarımı noktasında da metal ve cam olarak ayrılan ankastre ocaklarda her iki türde de hem elektrikli hem de gazlı seçenekler bulmak mümkün. Eğer mutfağınıza modern bir görünüm kazandırmak istiyorsanız vitroseramik, indüksiyonlu ankastre ocakları tercih edebilir ya da gazlı ankastre beyaz cam ocakların mutfak dekorasyonunuz ile uyumlu olacak siyah, grion, kahverengi gibi renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ankastre ocak ve davlumbaz ayrılmaz ikili! Çünkü mutfaktaki yemek kokularını uzaklaştırabilmeniz, alanda daha konforlu ve keyifli bir şekilde zaman geçirebilmeniz için ankastre davlumbaz modelleri ve ankastre aspiratörler de olmazsa olmazlar arasında. Ankastre davlumbaz fiyatları, ankastre aspiratör modelleri ve ihtiyacınız olan diğer bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Mutfağınızda ankastre bulaşık makinesine yer vermek istiyorsanız ankastre seti oluşturan diğer ürünler doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Yani ankastre bulaşık makinesi fiyatları, tipi, programı gibi detayların yanı sıra tasarım, renk gibi noktalara da önem vermelisiniz. Ankastre bulaşık makinesi ölçüleri farklılık gösterebildiğinden seçiminizde bu kriter de oldukça önemli.

Ankastre buzdolabı mutfağınızın çehresini değiştirebilecek kuvvette bir ürün. Solo buzdolabı gibi kapasiteye göre farklılık gösterebilen ankastre buzdolabı ölçüleri de kararınızı etkileyebilecek unsurlardan biri. Ankastre buzdolabı fiyatları ve ürünlerin diğer özellikleri hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ankastre ürünler sadece mutfağı güzelleştirmiyor; dilerseniz ankastre çamaşır makinesi ya da ankastre kurutmalı çamaşır makinesi alarak banyonuzu da güzelleştirebilirsiniz. Ankastre çamaşır makinesi ölçüleri, kapasitesi, programları hakkında ayrıntılı bilgiye ürünleri tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kahve keyfinize giden yolun şık olmasını isterseniz ankastre kahve makinesi sizinle! Lezzetli kahveleri, ankastre kahve makinesi sayesinde, mutfağınızdaki şık alanda yapabilirsiniz.

8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.