Kapat

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Arçelik8
Fiyat (TL)
-

KLİMA ve ISITMA

Isıtma Soğutma

Sıcak yaz gününde ya da soğuk kış gününde; ısıtma soğutma sistemleri de evinizin olmazsa olmazları arasında! Dört mevsim ihtiyacınız olan ısıtma soğutma sistemi ürünlerine kategori seçimi yaptıktan sonra ulaşabilir; fiyat, teknik özellik bilgisi alabilir ya da aynı alt kategorideki ürünlerin karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Eğer Arçelik’in Isıtma Soğutma kategorisindeki ürünlere indirim fırsatlarından yararlanarak sahip olmak istiyorsanız, indirimler hakkında detaylı bilgi verdiğimiz Kampanyalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yaz aylarında ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelen klimalar aslında kış aylarının da kurtarıcısı! Eğer yazın serin, kışın ise sıcacık bir alan yaratmak istiyorsanız Klima kategorisine tıklayıp klima modelleri arasında ihtiyacınıza uygun seçenekleri belirleyebilir, klima fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ya da modelleri karşılaştırıp sizin için en doğru alternatifi bulabilirsiniz. Ayrıca klima almadan önce klima servisi olan Arçelik Ücretsiz Keşif Hizmeti sayesinde de sizin için en uygun olan Arçelik klima tipini ve modelini seçebilirsiniz.

Eğer kış aylarında doğalgaz ile ısınmayı tercih ediyor ve bunun yanında dört mevsim sıcak sudan da yararlanmak istiyorsanız bir kombi size yardımcı olabilir demektir. Cihazın ısı gücüne, verimine ve tam yoğuşmalı, yoğuşmalı gibi kombi tiplerine göre farklılık gösterebilen kombi fiyatları hakkında detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilir ve kombi modelleri arasında karşılaştırma yaparak ayrışan özellikleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca kombi ve klima kullanıyorsanız ya da kullanacaksanız oda termostatı tam size göre olan yardımcı bir ürün! Pratiklik sunması ve yakıt tasarrufu sağlayabilmesi ise oda termostatı faydaları arasında yer alıyor. Arçelik’te bulunan oda termostatı kablosuz kullanıma da imkân veriyor.

Klima ya da kombi kullanmadığınız durumda, alanı ısıtmak için Flavel soba kullanmak güzel fikir! Elektrik enerjisi ile çalışan Flavel ısıtıcı çeşitleri ise; Flavel yağlı radyatör, Flavel seramik ısıtıcı, Flavel infrared ısıtıcı, Flavel konvektör ısıtıcı, Flavel kuartz ve Flavel karbon olmak üzere kendi arasında ayrılıyor. Sizin için en uygun Flavel sobayı seçebilmek için sitemizden karşılaştırma yapabilir ya da uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bir kombiniz varsa bu sıcak suya ulaşabileceğiniz anlamına gelebilir ama yaz aylarında serinlemek için bir soğutma sistemine ihtiyacınız olduğu da kesin! Klimanız yoksa ve almayı düşünmüyorsanız tercihinizi vantilatörlerden yana kullanabilirsiniz. Alt kategorilerden Vantilatör bölümünü seçerek vantilatör modelleri ve vantilatör fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Soğuk günlerde ısınma ihtiyacınızı klima ya da Flavel ısıtıcı yardımıyla gerçekleştiriyorsanız bu durumda –ek bir cihazınız yoksa- musluklardan sıcak suyunuz akmayacak demektir. Şofben, ani su ısıtıcısı ya da termosifon bu konuda size yardımcı olabilecek ürünler. Şofben fiyatları ve özellikleri, termosifon fiyatları ve Arçelik termosifon özellikleri ya da ani su ısıtıcısı fiyatları hakkında detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.