Kapat

Sıkça Sorulan Sorular


SİPARİŞ VE KARGO

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Web sitemizden verdiğiniz siparişler Küçük ev aletleri hariç en çok 10 iş günü içinde adresinize teslim edilir. Siparişiniz alındığında, sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize otomatik olarak bir e-posta gönderilir. Siparişinizle ilgili detayları ve siparişinizi takip etmek için ihtiyacınız olacak bağlantıyı bu e-postada bulabilirsiniz. E-posta sağlayıcınızın bu postayı önemsiz ya da spam olarak işaretleyebileceğini unutmayın. Siparişinizi tamamladıktan sonra bir e-posta almazsanız 0 348 813 42 69  numaralı çağrı merkezimizi arayarak siparişinizi teyit edebilirsiniz.  Websitemize kayıtlı kullanıcı iseniz https://www.hazelticaret.com/siparis-takibi  siparislerim aracılığı ile de siparişlerinizin durumunu öğrenebilirsiniz.


Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Hayır. Resmî tatil günlerinde kargo firmaları da hizmet vermediğinden ürünlerinizin teslimatı yapılamamaktadır.


Hangi kargo şirketiyle teslimat yapıyorsunuz?

Web sitemizden verdiğiniz siparişlerde iki kargo yönteminden biri kullanılır. Montaj hizmeti gerektirmeyen ürünler, Yurtiçi Kargo firması tarafından doğrudan adresinize teslim edilir. Montaj gerektiren ürünler Borusan Lojistik tarafından size en yakın yetkili servise teslim edilir. Bu aşamadan sonra, yetkili servisimiz sizi arayarak montaj için randevu alır. Ürünleriniz, montaj günü yetkili servisimiz tarafından adresinize getirilir.


ÖDEME

Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Ayrıca Havele ile Banka Hesap Numaralarımıza da Ödeme Yapbilirsiniz .


Alışverişlerde taksit yapıyor musunuz?

Evet. Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde, kullanacağınız kredi kartının cinsine göre taksitlendirme yapabilirsiniz. Taksit seçenekleri kredi kartınızın ait olduğu banka tarafından belirlenir. Bu sebeple farklı kredi kartlarına farklı taksit seçenekleri sunulur.


Kapıda ödeme ya da havale ile alışveriş yapabilir miyim?

Hayır. Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmaz.

Havale ile ödeme siparişileriniz alınmaktadır .https://www.hazelticaret.com/banka-hesap-bilgileri


Güvenlik 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 256BIT SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.


ONLİNE İŞLEMLER

  • Online satış sistemi hata verdi ve alışveriş yapmadım. Fakat kredi kartımdan tahsilat yapılmış. Ne yapmalıyım?

  • Bu konuyla ilgili olarak 0 348 813 42 69  numaralı telefonumuzdan  destek alabilirsiniz.

    Online satış sistemi güvenli midir?

    Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır. 3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır. Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde sadece 3D Secure ödeme sistemi kabul edilmektedir.