Kapat

Kampanyalar


Tüm Kampanyalar

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

ŞUBAT  2021 FIRSATLARI GÜNCEL KAMPANYALAR 


 ANKASTRE SETLERDE ÖZEL FİYATLAR

 

Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Arçelik'ten ankastre ürünler!

 


ARÇELİK KLİMALARLA EVİNİZ SERİNLERKEN İÇİNİZ RAHAT EDER

 


3 PROGRAMLI BEYAZ BULAŞIK MAKİNESİNDE ÖZEL İNDİRİM FIRSATI!


ARÇELİK'TEN EFSANE KAMPANYA
10 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ SADECE 3.783 TL!


ARÇELIK BÜYÜK DEGISIM KAMPANYASI BASLADI

Markası ne olursa olsun eski klimanızı ve kombinizi evinizden alıyor; dogayı koruyan Arçelik’lerle degistiriyoruz.

Kampanya 1 Şubat –28 Şubat arasında geçerlidir. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari alımlar iptal edilecektir.  Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Ürünler, Çevre ve Sehircilik Bakanlıgının AEEE Yönetmeligi ve Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüstürülmektedir. Kampanyaya dahil ürünler evden alınacaktır. Degisim Kampanyası 28.2.2021 tarihine kadar geçerli olup solo & ankastre beyaz esya , klima, kombi ve TV ürünlerini kapsamaktadır. Kampanyadan eski beyaz esya teslim ederek yararlanan tüketicilere beyaz esya, eski klima teslim ederek yararlanan tüketicilere klima, eski TV teslim ederek yararlanan tüketicilere TV, eski kombi teslim ederek yararlanan tüketicilere kombi ürün grubundan indirimli ürün satın alma hakkı verilecektir. 1000 TL’ye varan indirim 24325 klima ve Endor 30KW PRMX kombi modellerinde geçerlidir. Eski TV olarak tüplü TV (CRT TV) kabul edilmemektedir. Kredi kartı ile solo & ankastre beyaz esya, klima ve kombilerde en fazla 12 taksit, 3.500 TL ve üzeri televizyonlarda en fazla 4 taksit yapılabilir. *%30 enerji tasarrufu Konvansiyonel hermetik kombilere göre.