Hazel Ticaret Kilis Arçelik Bayi

Kampanyalar


Tüm Kampanyalar

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.


Arçelik Kurutma Makinelerinde 30 Güne Kadar Koşulsuz İade Garantisi!

Kampanya 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Arçelik Mağazalarımız  ve www.hazelticaret.com  üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. İade hakkının kazanılması için satın alımın 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında, nakliye veya montajının ise 30 Kasım 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Kurutma makinenizden memnun kalmadığınız takdirde 30 güne kadar koşulsuz para iade hakkınız olacaktır.


 

8 kg çamaşır makinesi alan herkese K 4256 buharlı el ütüsü 319 tl yerine sadece 49 tl

 

Kampanya 1-30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. 


 

3 programlı bulaşık makinesi, elektroturbo veya multifonksiyon fırın alımlarında TKM 3940 P/M/G Lokum Türk Kahvesi Makinesi 359 TL yerine 49 TL!

Kampanya 1-30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir

.


 

9 Kg Arçelik In Love Çamaşır Makinelerinde Kasım Ayına Özel 200 TL Indirim!

1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Mağazalarda ve web'de geçerlidir.

 


 

Avrupa Futbol Şampiyonası Aşkına, TV ve Küçük Ev Aletlerinde 40%’a varan indirimler!

A Milli Futbol Takımımızın Avrupa Futbol Şampiyonası yolunda karşılaşacağı İzlanda ve Andorra maçları süresince hazelticaret.com ’da ve Arçelik Mağazalararımızda belirli TV’lerde ve Küçük Ev Aletlerinde 40%’a varan indirimler! Üstelik arcelik.com.tr’deki 500TL ve üzeri tüm alışverişlerinize imzalı lisanlı Milli Takım ürünü de hediye!

 

Kampanya  kapsamında 14 Kasım 08:00 ile 18 Kasım 08:00 saatleri arasında Arçelik markalı belirli TV ve Küçük Ev Aletleri modellerinde 40%’a varan indirimler uygulanacaktır. Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 4 ürün alabilecektir. Üstelik maç günü arcelik.com.tr’den yapılacak tüm alışverişlere imzalı lisanslı Milli Takım ürünü hediye edilecektir. Hediye ürün stoklarla sınırlı olup otomatik olarak sepete L beden eklenecektir. 


ATEŞİN İDEAL HALİ KUSURSUZ TASARIMLA BULUŞTU!

Precise Flame özelliği sayesinde 9 farklı alev seviyesi ile her yemeği uygun ateşte pişirmenizi sağlayan Arçelik ocak, ideal ateşte mükemmel lezzet sağlar.


ARÇELİK DIAMOND PRO İLE ÜSTÜN GÖRÜNTÜ KALİTESİ TEKNOLOJİ VE TASARIM BİR ARADA!

Üstelik 3 ay beIN Connect hediyesiyle!

Arçelik Diamond Pro ile en trend uygulamalara ve birbirinden popüler içeriklere kolayca erişin, eğlencenin keyfine varın. 
 

 

Kampanya, 3 Aylık Eğlence Paketi(4 ekran) kapsamında Arçelik Diamond Pro 8900, OLED 9890 ve 9900 televizyon modellerinde geçerlidir.

 


 

            

Hazel Ticaret Kilis Arçelik Bayi © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Whatsapp